Uitslag NVK 2016

NBG Verenigingskampioenschap (NVK) op 11 en 12 juni te Apeldoorn

KM(s) : B. Kleinhesselink, C Jaspers, R. Zainal Abidin

 

1 AV de Verdedigingshond            559

2 HSV Jagersveld                              527

3 de Liemers                                     525

4 WHG Schellingwoude                  514

5 GHV Opmeer                                 475

6 HSV Vooruit                                   421

7 HSV de Duiventoren                          373

                             

Pl.GeleiderVer.HondRasCert.ABCTotaalKwal
1 A. Vervat 4.02 Bandit von Semrowplatz DH IPOIII 98 93 91 282 Zeer goed
2 B. de Rijk 4.02 Ebomy van het Wantij DM IPOIII 90 92 95 277 Zeer goed
3 E. Amrein 3.03 Laika van het Retrohof MH IPOIII 83 92 92 267 Goed
4 E. Köpp 2.08 Loco van de Berlex-hoeve MH IPOIII 77 87 98 262 Goed
5 E. Harsveld 3.03 Perla van Hamersslag DH IPOIII 80 83 97 260 Goed
6 A.J.C. van Kemenade 3.03 Zocco van Zunderland DH IPOIII 88 80 91 259 Goed
7 C. v/d Hoeven 4.02 Caja von Semrowplatz DH IPOIII 93 88 77 258 Goed
8 M. van Eldik 2.08 Haicko xMH IPOIII 70 90 97 257 Goed
9 M. de Jong 3.03 George of the Sods Cottage DH IPOIII 90 77 82 249 Goed
10 W. de Jong 3.06 Krokasmeden Mio MH IPOIII 74 80 93 247 Goed
11 H. Nolles 1.20 Spyker TH IPOIII 85 76 86 247 Goed
12 H. Kors 3.08 Ayko van het Glazenland DH IPOIII 71 80 90 241 Goed
13 J.A. van der Rijst 2.03 Hugo vom Hause Gürtler TH IPOIII 81 80 80 241 Goed
14 A. Nolles 1.06 Jacco v. h. Groot Wezenland MH IPOIII 73 74 91 238 Voldoende
15 F. de Leu 3.08 Haydeé v. 't Glazenland DH IPOIII 70 84 80 234 Voldoende
16 A.A. Broekhuizen 5.18 Nick van Brixenburg RW IPOIII 0 0 0 0 Afgemeld
17 M. Vosveld 3.06 Amor van Hamersslag DH IPOIII 5 77 95 xxx Onvoldoende
18 B. de Vree 3.06 Cobra van de Amorhoeve BV IPOIII 60 74 90 xxx Onvoldoende
19 G. Melessen-Bosma 1.20 Aragon Perro de la Casa Negra TH IPOIII 2 84 88 xxx Onvoldoende
20 P.K. Kwehandjaja 3.06 Kilat From Marrax Place MH IPOIII 25 58 88 xxx Onvoldoende
21 J. Besseling 5.18 Igor van Pasante Huis DH IPOIII 50 81 86 xxx Onvoldoende
22 J. Brandon 3.08 Ergo sum van het Haagse Bloed MH IPOIII 12 77 80 xxx Onvoldoende
23 R.L. Valk 5.18 Mack van Joefarm MH IPOIII 14 76 66 xxx Onvoldoende
24 W. Spies 3.06 Ayse van Hamersslag DH IPOI 91 90 86 267 Goed
25 W. de Haan 2.08 Laser Mi-Ji MH IPOI 84 92 87 263 Goed

                                                  

 

 

                                    

                                                

                                                 

                                        
 
 

Uitslag speuren NBG Verenigingskampioenschap 2016

Uitslag wedstrijd

 

WK FMBB 2016 Frankrijk Aubigny Su Nere

Denise & Latoya van het Retrohof

95-90-90 Totaal 275

26e plaats van de 134

 

Uitslag Regio-2 Kampioenschap

AK : Gerard List - Ad van Yperen - Arie Stam
  Geleider Ver. Hond ras IPO A B C Tot
  E. Köpp 2.08 Loco van de Berlex-hoeve MH III 100 92 98 290
  C.J. Polhout 2.05 Mirka Perle de Tourbiére MH III 100 95 90 285
  D. Tesink 2.20 Latoya van het Retrohof MH III 94 93 96 280
  M. van Eldik 2.08 Haicko xMH III 91 95 93 279
  E. Wernsen-van Leijenhorst 2.05 Axle van de Highland Place DH III 97 88 91 276
  H. Kwakman 2.05 Daneskjold Farley MH III 96 92 84 272
  T. Geel 2.08 Chico von Haus Malburgen DH III 93 77 96 266
  M. Slooijer 2.10 Atac von Bofra DH III 94 72 85 251
  I. Jansen 2.05 Hunther Black Creek Valley DH III 90 65    
  B. van Nieuwenhuijzen 2.05 Andor MH III 94 85 DK  
  A. Kuenen 2.14 Hicks van het Cranenbos DH III 92 75    
  P.M. Boeters 2.09 Boet vom Schloss Zabo RW I 93 82 DK  

 

De Kempen C- Trofee 3-04-16 KM S. Kwak

1e plaatst IPO 3 Frits en Elroy 83 punten

 

Uitslag Brabantbokaal 10-1-2016

    Keurmeesters : G. List (A) / S. Kwak (B) / R. Zainal (C) || Pakwerkers: A. Mulder en R. Broeders
Pl. Geleider Ver. Hond Ras IPO A B C Totaal
1 P. Bosman NBG Caine van het Eldenseveld MH III 96 96 97 289
2 J. Domen NBG Vox vom Haus Diethelm MH III 98 87 97 282
3 G. Korbel VDH Gino van de Heemraadsdam DH III 97 92 92 281
4 T. Verhagen VDH Dex vom Haus Westland DH III 97 85 98 280
5 M.A. van der Kooij NBG Ike van `t Haagse Bloed MH III 90 94 95 279
6 D. Tesink NBG Latoya van het Retrohof MH III 90 92 95 277
7 J.M. van Schijndel VDH Paco van Hamersslag DH III 98 85 92 275
8 J.M.H. Widdershoven VDH Louis von der Tannenweide DH III 96 85 90 271
9 A.C.J. Boon VDH Faldo vom Rio Negro DH III 96 81 91 268
10 J.W. Tesink NBG Knuppel vom Parchimer Land MH III 84 90 93 267
11 F.H. van Gestel VDH Victor van de Koeberg DH III 99 80 83 262
12 R. Cornelissen VDH Anoeska van de Highland Place DH III 98 80 82 260
13 R. van Geesink VDH Wynn von der Lobdeburg DH III 75 95 88 258
14 W.J. van der Lans NBG Hunter van de Utadreef MH III 88 80 88 256
15 J.J.M. Hamers VDH Rico van Hamerslag DH III 82 84 85 251
16 A. Jaspers NBG Ajax van Dit`s Huis DH III 87 73 81 241
17 A. Biemans NBG Darek Strbsky Stit DH III 80 78 76 234
18 J.W.M.P. Verberne NBG Jepp van het Groot Wezenland MH III 32 87 87 xxx
19 L. van Esch NRC Olli Oger Schloss DH IPOII 87 71 0 0

Adventpokal 2015 7e plaats (38 Teams)

Holländische Freunde  
Denise Tesink Latoya van de Retrohof MAL IPO3 B Sonntag 12:55  90  
Janwillem Tesink Knüppel vom Parchimerland MAL IPO3 C Sonntag 14:30  88  178

 

Gulbergen-Trofee 2015 

IPO A-B-C
KM(s) : S Kwak, G List, C Jaspers
Pl.GeleiderVer.HondRasCert.ABCTotaalKwal
1 P. Bosman 4.13 Caine van 't Eldenseveld MH IPOIII 97 92 95 284 Zeer goed
2 D. Tesink 2.20        Latoya van het Retrohof MH IPOIII 92 95 96 283 Zeer goed
3 A. Maas 4.13 Gavin van `t Haagse Bloed MH IPOIII 93 91 92 276 Zeer goed
4 B.C.F. Gubbels 6.06 Negundor Isha MH IPOIII 98 84 93 275 Zeer goed
5 A. Derijks 6.13 Airon vom Checpoint Charlie RW IPOIII 100 83 92 275 Zeer goed
6 I. jansen VDH Hunther Black Creek Valley DH IPOIII 99 83 92 274 Zeer goed
7 H. Stolk 4.11 Pukkie xHH IPOIII 96 90 87 273 Zeer goed
8 M.V. Lascaris 4.17 Daneskjold Wrangler (Dex) MH IPOIII 97 86 88 271 Zeer goed
9 B. van Nieuwenhuijzen 2.05 Andor MH IPOIII 93 92 86 271 Zeer goed
10 J. Verberne NVBH Jepp van de Groot Wezenland MH IPOIII 87 91 92 270 Zeer goed
11 E. Amrein 3.03 Laika van het Retrohof MH IPOIII 96 85 89 270 Zeer goed
12 A. Boon VDH Faldo vom rio Negro DH IPOIII 90 84 94 268 Goed
13 W.J. van der Lans 4.17 Hunter van de Utadreef MH IPOIII 95 82 90 267 Goed
14 M. Schreuder VDH Fauny von der Hagenmule DH IPOIII 85 87 94 266 Goed
15 S. Veen DVIN Aristo von den Pegnitzratzen DM IPOIII 94 87 81 262 Goed
16 A.G.P. Rijkers 5.14 Boet DH IPOIII 96 77 87 260 Goed
17 R. Tebbens 3.03 Stormvogels flair zoy MH IPOIII 88 80 84 252 Goed
18 F. van Son 4.13 Hugo van `t Haagse Bloed MH IPOIII 80 71 91 242 Goed
 

 

Uitslag NBG Bondstrofee 17 en 18 oktober te Harderwijk

Keurmeesters : C. Jaspers - W. van Dijk - W. Spies
Pl. Geleider Ver. Hond Ras IPO A B C Totaal
1 H. Kwakman 2.05 Daneskjold Farley MH III 97 90 96 283
2 A. Vervat 4.02 Bandit von Semrowplatz DH III 97 93 91 281
3 E. Amrein 3.03 Laika van het Retrohof MH III 96 87 93 276
4 J. Huizer 4.11 Wanjeena`s Arno MH III 95 87 92 274
5 E. Wernsen-van Leijenhorst 2.05 Axle van de Highland Place DH III 96 86 91 273
6 J. van de Visch 2.16 Alix van het Eldenseveld MH III 98 88 87 273
7 E. Köpp 2.08 Loco van de Berlex-hoeve MH III 90 90 92 272
8 J.W. Tesink 2.20 Knuppel vom Parchimer Land MH III 96 87 87 270
9 B. de Vree 3.06 Cobra van de Amorhoeve BV III 88 85 94 267
10 J.W.M.P. Verberne 6.10 Jepp van de Groot Wezenland MH III 95 84 87 266
11 W. de Jong 3.06 Krokasmeden mio MH III 87 86 92 265
12 M. Bastiaanse 2.08 Bex from the Best Heath MH III 93 85 86 264
13 M. Slooijer 2.10 Atac von Bofra DH III 96 76 90 262
14 A.J.C. van Kemenade 3.03 Zocco van Zunderland DH III 92 80 87 259
15 B. van Nieuwenhuijzen 2.05 Andor MH III 91 83 84 258
16 A. Nolles 1.20 Jacco v/h Groot Wezenland MH III 96 77 82 255
17 B. Akkerman 2.18 Chip van het Eldenseveld MH III 80 90 80 250
18 P. Brontsema 1.13 Cenna van het Eldenseveld MH III 70 85 90 245
19 M.P. Fekken-de kleijn 3.07 Holland Gandor van le Dobry HH III 80 84 81 245
20 I. Swagerman 3.07 Holland Kadanz van le Dobry HH III 82 86 71 239
21 J.A. van der Rijst 2.03 Hugo vom Hause Gürtler TH III 88 71 75 234
  R. Kroezen 2.20 Iwan van de Duvetorre MH III 75 90 64 xxx
  J.M. Verheij 3.07 Costa Polsmaten DH III 92 0 0 bless
  J. Domen 5.16 Vox vom Haus Diethelm MH III 0 0 0 afgem
  P.A.F.M. Suurmeijer 1.20 Thor xHH III 0 0 0 afgem
  R. Groenewegen 4.14 Quando vom Haus Valkenplatz DH III 0 0 0 afgem
  G. van Heijnengen 4.12 James from Marrax Place MH III 0 0 0 afgem

 

NVBH OPEN IPO KAMPIOENSWEDSTRIJD 26 en 27 SEPTEMBER te Volkel

Keurmeesters : R. Zainal (A) - C. Janssen (B) - J. Beck (C)

  Naam Hond Vereniging Klasse Var. A B C Tot
1 Marielle van der Kooij Chief van het Eldenseveld HSV De Fanaten IPO-III MH 96 98 98 292
2 Sandy Lips Jerry vom Zabelstein VDH Oude Maas IPO-III MH 91 100 99 290
3 Jos Domen Vox vom Hause Diethelm HV de Wildert IPO-III MH 100 95 94 289
4 Marga Lascaris Daneskjold Wrangler HSV Haarlemmermeer IPO-III MH 97 92 96 285
5 Harry Kwakman Daneskjold Farley HSV Nijkerk IPO-III MH 97 93 93 283
6 Jan-Willem Tesink Knuppel vom Parchimerland WHG de Vlijt IPO-III MH 96 92 94 282
7 Denise Tesink Latoya van het Retrohof WHG de Vlijt IPO-III MH 98 95 87 280
8 Marielle van der Kooij Ike van ’t Haagse Bloed HSV De Fanaten IPO-III MH 95 96 88 279
9 Paul Bosman Caine van het Eldenseveld HSV De Fanaten IPO-III MH 98 82 98 278
10 Bianca Gubbels Negundor Isha H.V. Helden IPO-III MH 97 84 91 272
11 Steve Edery Lukay van de Annahenhof HSV Hillegom IPO-III MH 95 88 88 271
12 Egon Amrein Laika van het Retrohof HSV Jagersveld IPO-III MH 96 81 90 267
13 Jolanda Verberne Jepp v/h Groot Wezenland Outlaws IPO-III MH 84 88 90 262
14 Fred van Son Hugo van ’t Haagse Bloed HSV de Fanaten IPO-III MH 85 77 88 250
15 Roelof Kroezen Iwan van de Duvetorre WHG de Vlijt IPO-III MH 92 88 70 250
16 Jack Brandon Ergo Sum v. 't Haagse Bloed GHV Opmeer IPO-III MH 96 77 76 249
17 Jacco van der Rijst Hugo vom Hause Gürtler AVSG de Veluwe IPO-III TH 80 70 70 220
-- Alwies Verheul Herby 't Serums Striepke Muntstad IPO-III MH 0 0 0 DK
-- Willem de Jong Krokasmedens Mio Schellingwoude IPO-III MH 0 0 0 -
-- Joël Edery Onno Jyrki von der Steinteichmühle HSV Hillegom IPO-III MH 0 0 0 DK
-- Danny Rooroh Shelbo's Hoeve Radja Bintang De Grensstreek IPO-III MH 0 0 0 -
 
 
NBG Verenigingsbokaal 2015
KM(s): G. List, A. van Yperen, S. Kwak
Plts. Ver. Geleider Hond Ras IPO A B C Totaal
1. De Verdedigingshond A. Vervat Bandit von Semrowplatz DH 3 96 96 94 286
    D. de Rijk Ebony van het Wantij DM 3 93 94 93 280
    TB Pouw Homer DH 3 80 88 94 262
                Totaal 566
2. WHG de Vlijt JW Tesink Knuppel vom Parchimer Land MH 3 94 90 91 275
    D. Tesink Latoya van het Retrohof MH 3 71 95 96 262
                Totaal 537
3. H.V. de Wildert J. Domen Vox vom Hause Diethelm DH 3 96 90 94 280
    R. Aarssen Astor xMH 2 72 92 90 254
    A. Jaspers Ajax van Dits Huis DH 3 97 77 80 254
    F. Oerlemans Urano von Roten Milan MH 3 64 86 95 245
    R. de Weert Kody from The Best Heath MH 3 67 87 91 245
                Totaal 534
4. WHG Schellingwoude GF Tirapani Baggio vom Haus Madds DH 3 92 84 90 266
    W. de Jong Krokasmedens Mio MH 3 87 85 92 264
    B. de Vree Cobra van de Amorhoeve BV 3 61 84 88 233
                Totaal 530
5. HSV Jagersveld E. Amrein Laika van het Retrohof MH 3 90 92 75 257
    A. van Kemenade Zocco van Zunderland DH 3 71 84 90 245
                Totaal 502
6. HSV Vooruit A. Nolles Jacco van het Groot Wezenland MH 3 98 75 88 261
    H. Nolles Spyker TH 3 81 74 84 239
    G. Melessen Aragon Perro de la Casa Negra TH 3 42 90 92 224
                Totaal 500
7. GHV Opmeer F. de Leu Hadyée van 't Glazenland DH 3 72 85 78 235
    J. Brandon Ergo sum van 't Haagse Bloed MH 3 97 66 82 245
                Totaal 480
 
Regio 2 Kampioenschap
KM(s) : Fr Janssen, C. Jaspers, B. Kleinhesselink
Pl.GeleiderVer.HondRasCert.ABCTotaalKwal
1 H. Kwakman 2.05 Daneskjold Farley MH IPOIII 94 88 89 271 Zeer goed
2 B. Akkerman 2.18 Chip van het Eldenseveld MH IPOIII 91 94 73 258 Goed
3 B. van Nieuwenhuijzen 2.05 Andor MH IPOIII 95 78 84 257 Goed
4 M. Slooijer 2.10 Von Bofra Atac DH IPOIII 90 71 92 253 Goed
5 J.A. van der Rijst 2.03 Hugo vom Hause Gürtler TH IPOIII 81 80 71 232 Voldoende
6 N. Slomp 2.21 Raiko xMH IPOIII 71 83 74 228 Voldoende
7 C.H. Zeller 2.18 Sambil vom Ölberg DH IPOIII 72 70 73 215 Voldoende
8 M. Bastiaanse 2.08 Bex From the Best Heath MH IPOIII 0 0 0 0 Gediskwalificeerd
9 E.M. Driessen 2.19 Lee van de Vroomshoeve MH IPOIII 42 87 86 xxx Onvoldoende
10 J.W. Tesink 2.20 Knuppel vom Parchimer Land MH IPOIII 2 88 83 xxx Onvoldoende
11 E. Wernsen-van leijenhorst 2.05 Axle van d. Highland Place DH IPOII 88 91 90 269 Goed
12 M. van Eldik 2.08 Haicko xMH IPOII 2 90 88 xxx Onvoldoende
13 E. K   Loco van de Berlex-hoeve MH IPOI 98 95 97 290 Uitmuntend
14 P.D. Bal 2.08 Afra van d. Moezenbulte DH IPOI 95 96 92 283 Zeer goed
15 T. Geel 2.08 Chico von Haus Malburgen DH IPOI 91 86 84 261 Goed
16 M. Hendriks 2.08 Avatar van de Highland Place DH IPOI 12 74 70 xxx Onvoldoende